
Настільна лампа LD-1025 на USB та акумуляторі з підставкою
415 ₴
- Готово до відправки
- Код: L140
+380 (93) 657-25-81
основний- +380 (50) 613-59-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа легка, проста у користуванні і зручна у використанні. Її мінімалістичний дизайн підходить всім. Відмінний вибір для майстрів манікюру та педикюру, школярів, любителів рукоділля та читання, оскільки вона добре висвітлює робоче місце. Різноманітність кольорів не залишить байдужим нікого: кожен може вибрати відповідний колір.
Лампа поставляється у комплекті з лампочкою.
- Шнур довжиною 100 см.
- Сенсорна кнопка
- Лампочка в комплекті
- Розміри:
- висота: 27 см
- діаметр плафона 10см
- діаметр підставки 12 см
- довжина плафона: 18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Діаметр | 99 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴










