Лампа BQ-V10 UV/LED призначена для полімеризації гель-лаків та нарощування нігтів. Особливою перевагою цієї лампи є вбудована функція захисту від перегрівання. Цей пристрій ідеально підходить як для особистого використання вдома, так і для професійних салонів краси. Лампа BQ-V10 UV/LED має різноманітні налаштування часу, що робить її надзвичайно зручною у використанні, і вона стане невід'ємним помічником для майстра манікюру. Також пристрій оснащений вбудованим таймером з опціями на 30, 60 та 90 секунд для автоматичного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 120 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Висувне дно, Захисна кришка від УФ випромінювання, Сенсор датчика руху, Захист від перегріву |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 1 кг |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | BQ |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий із синім |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴




