
Ручка змінна для фрезера - 35000 об/хв. (з функцією охолодження) тип B
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: FZ010
+380 (93) 657-25-81
основний- +380 (50) 613-59-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна ручка для фрезера з обертовою швидкістю 35000 об/хв, з системою кріплення насадок Twist-Lock та вбудованою охолоджувальною функцією. Придатна для використання з різноманітними фрезерами потужністю до 65 Вт, такими як YS/DS-500, DR-288, DR-278, YFZ-07, Nail Polisher 402, US-202, JD-500, Lina Mercedes 25000, Nail Master, JD-700.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Особливості | Змінна ручка |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага апарату | 0.2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴









