
Ручка металева змінна для фрезера (30000-45000 об/хв) з охолодженням, тип MR
541 ₴
- Немає в наявності
- Код: FZ030
+380 (93) 657-25-81
основний- +380 (50) 613-59-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручка легка у використанні та комфортно лежить у руці. Максимальна швидкість обертання - 45 000 обертів за хвилину. Додатково, вона оснащена системою захисту від перегріву, що гарантує тривалу ефективність роботи. Механізм затискання Twist-Lock (поворотна фіксація) надійно утримує насадку і фіксує фрезу одним рухом рукоятки, не викликаючи вібрацій, що робить його особливо зручним при частій зміні фрез.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nail Drill |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Особливості | Змінна ручка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴


